Доброго дня, Шановний Покупець.

Батьки-засновники магазину "Санок" виконали свій довгий власний шлях кожен свого сфері, щоб зрозуміти всі нюанси кон'юнктури ринку, вимог до задоволення клієнтів в сфері товарів сантехніки.

Основною нашою перевагою є експертиза по всьому представленому товару і брендам в Україні, розуміння всіх нюансів сантехнічних рішень, а також готовність запропонувати найкращий варіант для конкретного клієнта, враховуючи потребу, бюджет і час.

Часто клієнту достатньо показати дизайн/картинку, передати розміри і вказати прийнятний бюджет - ми підготуємо варіанти рішень з нашими коментарями, експертною оцінкою і пояснимо чому це найкращий варіант.

У нас на сайті поки представлено тільки 25% нашого асортименту, тому досить написати артикул товару або описати словами необхідний товар - якщо цей він доступний, то ми зможемо його Вам надати. Також є можливість замовити ексклюзив - і ми ввеземо товар в Україну спеціально для Вас.

При комплексних замовленнях наші клієнти завжди можуть розраховувати на істотні знижки, розстрочку, подарунки та інші приємності.

Перш ніж запустити проект, ми з партнерами обговорили принципи, на яких будемо будувати свої відносини з клієнтами, постачальниками і співробітниками:

1. Чесність - найважливіша якість для Нас. Ви переконані, що краще відмовитися від замовлення, ніж зрадити сподівання клієнта. Тому, спілкуючись з нами, ви завжди можете розраховувати на абсолютно правдиву інформацію, яка не потребує перевірки.

2. Експертиза - найважливіша якість для споживача. Звертаючись до нас, споживач може розраховувати не тільки на грамотну мову і приємне обслуговування, а й на об'єктивну думку, рада і професійна допомога при виборі товару.

3. Клієнтоорієнтованість - якість, що допомагає нам вести діалог. Ми склали і частина впровадили цілий план заходів, щоб кожен наш клієнт відчував свою важливість. Ми дали собі обіцянку продовжувати робити все, щоб покупки в нашому магазині були максимально комфортні і вигідні для нашого споживача.

4. Вигода - якість, яке всіх нас об'єднує. Нам важливо, щоб споживач був задоволений як якістю, так і вартістю наших послуг. Тому кожен наш клієнт може розраховувати на лояльність і персональні умови при купівлі того чи іншого товару.

5. Безпека - ми ведемо і відповідаємо за якість товару. Навіть якщо Ви зробили помилку, то ви завжди може розраховувати на повернення товару протягом 14 днів і повернення грошей в день підтвердження повернення.

6. Швидкість - як не великий магазин, ми більш ніж зацікавлені в максимальній швидкості виконання вашого замовлення.

При цьому Ми завжди відкриті для вашої критики і пропозицій, так як думка наших споживачів для нас має найбільшу цінність.

З повагою,
"Санок" - магазин для Ваших ідей